Date Published: 22 July 2022
ធនាគារ ប្រេដ ប៊ែង ខេមបូឌា បានចុះហត្ថលេខាអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់គ្នាជាមួយបុរី ប៉េង អ៊ីម ដើម្បីផ្ដល់ជូននូវជម្រើសឥណទានដែលគួរឲ្យទាក់ទាញទៅដល់អ្នកទិញគេហដ្ឋាននៅកន្លែងអភិវឌ្ឍន៍ដ៏មានប្រជាប្រិយ។
ធនាគារ ប្រេដ ប៊ែង ខេមបូឌា បានប្ដេជ្ញាប្រគល់ឥណទានដំបូងចំនួន ១.៥ លាន ដុល្លារអាមេរិក ជូនដល់ដៃគូពាណិជ្ជកម្ម ដែលនេះនឹងអនុញ្ញាតឲ្យអ្នកទិញផ្ទះពីបុរី ប៉េង អ៊ីម អាចទទួលបានប្រាក់កម្ចីចាប់ពី ៨០ ភាគរយ ឡើងទៅចំពោះអចលនទ្រព្យថ្មីរបស់ពួកគេរហូតដល់ទៅ ២០ ឆ្នាំ។ អ្នកទិញថ្មីនឹងទទួលបានអត្ថប្រយោជ៍ពីអត្រាការប្រាក់ដ៏អស្ចារ្យរបស់ធនាគារ ប្រេដ ក្នុងឆ្នាំដំបូងត្រឹមតែ ៦.៦៦ %។
បុរី ប៉េង អ៊ីម ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ព្រៃសរ ខណ្ឌដង្កោ រាជធានីភ្នំពេញ នៅក្បែរអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញ និងផ្សារទំនើប អ៊ី អន បី។ បុរី ប៉េង អ៊ីម មានជម្រើសផ្ទះប្រកបអាជីវកម្មល្អៗ វីឡាកូនកាត់ និងវីឡាភ្លោះ ក្នុងបរិយាកាសដែលគួរឲ្យទាក់ទាញ ព្រមទាំងមានទីតាំងដ៏ល្អនៅក្នុងទីប្រជុំជន និងតំបន់ធំទូលាយ។
នាយកប្រតិបត្តិ របស់ ធនាគារ ប្រេដ ប៊ែង ខេមបូឌា លោក Guillaume Perdon បានលើកឡើងថា៖ “យើងខ្ញុំរីករាយនឹងរាប់បញ្ចូលក្រុមហ៊ុនសំណង់លំដាប់កំពូល ទៅក្នុងផលប័ត្រដៃគូសំណង់គេហដ្ឋានរបស់យើងខ្ញុំ ដែលកំពុងរីកលូតលាស់ជាលំដាប់។“
លោក Perdon បានបន្តថា៖ “វាគឺជាការអភិវឌ្ឍន៍ដ៏គួរឲ្យស្ញប់ស្ញែងមួយ ដែលមានទីតាំងដ៏ល្អឥតខ្ចោះ។ មិនត្រឹមតែប៉ុណ្ណោះ ភាពជាដៃគូថ្មីរបស់យើងអាចបង្កើតឱកាសដ៏ល្អសម្រាប់ធនាគារយើង រួមទាំងបុរី ប៉េង អ៊ីម – ហើយប្រាកដណាស់ ក៏ដូចជាអតិថិជនរបស់ពួកគេផងដែរ។“
ដើម្បីស្វែងយល់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីឥណទានផ្ទះរបស់ធនាគារ ប្រេដ ប៊ែង ខេមបូឌា សូមទូរសព្ទមកលេខ ១៨០០ ២០ ១២៣៤ ឬពិភាក្សាជាមួយប្រធានផ្នែកទំនាក់ទំនងរបស់យើងខ្ញុំ ឬមកសួរផ្ទាល់នៅការិយាល័យលក់របស់ បុរី ប៉េង អ៊ីម។

Date Published: 22 July 2022
BRED Bank Cambodia has signed a memorandum of understanding with Borey Peng Im to provide attractive funding options for homebuyers at the popular development.
The bank has committed initial funding of USD 1.5million to the partnership, allowing home buyers at Borey Peng Im to borrow up to 80% of the value of their new property over a period of up to 20 years. New buyers will also benefit from BRED Bank’s excellent first year rate of only 6.66%.
Borey Peng Im is in the Prey Sor, Dangkor district of Phnom Penh, close to Phnom Penh international airport and the third AEON mall development. The borey has a great selection of shophouses, linked houses and twin villas set in an attractive environment while providing excellent access to downtown Phnom Penh and wider areas of the country.
“We’re delighted to add another top-quality construction company to our growing portfolio of house builder partnerships,” said BRED Bank Cambodia CEO, Mr. Guillaume Perdon. “It’s an exciting development in a great location and our new partnership opens up great opportunities for our bank, Borey Peng Im – and, of course, their customers.” To find out more about home loans from BRED Bank Cambodia, call 1800 20 1234, speak to one of our Relationship Managers or ask at the Borey Peng Im sales office.