ធនាគារ ប្រេដ ប្រកាសភាពជាដៃគូថ្មី ជាមួយ បុរី សុវណ្ណភូមិ  - BRED Bank Cambodia
ធនាគារ ប្រេដ ខេមបូឌា បានចុះហត្ថលេខាអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់គ្នាជាមួយផាកកូ អ៊ីស្ទេត ឯ.ក និងសហការគ្នាយ៉ាងសកម្មជាមួយអ្នកអភិវឌ្ឍន៍ដើម្បីទាក់ទាញអតិថិជនថ្មីមកទិញគេហដ្ឋាននៅគម្រោងបុរី សុវណ្ណភូមិ។
ធនាគារបានប្តេជ្ញាផ្តល់ទុនដំបូងចំនួន 1.5 លានដុល្លារអាមេរិកតំណាងឲ្យភាពជាដៃគូ ដោយអនុញ្ញាតឲ្យ អតិថិជនទិញផ្ទះនៅបុរីសុវណ្ណភូមិខ្ចីប្រាក់រហូតដល់ 70% នៃតម្លៃអចលនទ្រព្យថ្មីរបស់ពួកគេរហូតដល់ 20 ឆ្នាំ។ អតិថិជនថ្មីក៏នឹងទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ពីអត្រាការប្រាក់ដ៏ល្អនៃឆ្នាំដំបូងរបស់ធនាគារ ប្រេដ គឺត្រឹមតែ 6.99% ប៉ុណ្ណោះ។
បុរី សុវណ្ណភូមិ ស្ថិតនៅខាងជើងឆៀងខាងកើតរាជធានីភ្នំពេញ ចន្លោះទន្លេមេគង្គ និងទន្លេសាប ក្បែរនឹងពហុកីឡដ្ឋានជាតិមរតកតេជោ វិមានឈ្នះឈ្នះ និងក្លឹបវាយកូនហ្គោល ហ្គាឌិនស៊ីធីដ៏ល្បីល្បាញ។ បុរីមានផ្តល់ជូននូវជម្រើសដ៏ល្អឥតខ្ចោះរួមមានផ្ទះអាជីវកម្ម និងវីឡាដ៏ប្រណិតជាច្រើន ដោយខ្លះមានទាំងអាងហែលទឹកផ្ទាល់ខ្លួនផងដែរ!
លោក Nicolas Hollanders នាយកប្រតិបត្តិរបស់ធនាគារ ប្រេដ ប្រចាំប្រទេសកម្ពុជាបានមានប្រសាសន៍ថា “នេះគឺជាឱកាសដ៏ល្អមួយទៀតសម្រាប់ធនាគាររបស់យើងខ្ញុំ និងអតិថិជនរបស់យើងខ្ញុំ”។ “វាជាគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ដ៏ល្អឯកមួយនៅក្នុងតំបន់ដ៏ល្អប្រណិតនៃទីក្រុង ហើយយើងខ្ញុំមានសេចក្តីសោមនស្សរីករាយដែលបានសហការយ៉ាងជិតស្និទ្ធជាមួយក្រុមការងារ ផាកកូ អ៊ីស្ទេត ដើម្បីលើកស្ទួយដល់ការទិញអចលនទ្រព្យនៅបុរីសុវណ្ណភូមិ”។
ដើម្បីស្វែងយល់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីឥណទានផ្ទះរបស់ធនាគារ ប្រេដ ខេមបូឌា សូមទូរសព្ទមកលេខ 1800 20 1234 ឬពិភាក្សាជាមួយប្រធានផ្នែកទំនាក់ទំនងរបស់យើងខ្ញុំ ឬសាកសួរផ្ទាល់នៅការិយាល័យលក់របស់ បុរី សុវណ្ណភូមិ។

BRED Bank Cambodia has signed a memorandum of understanding with Parkco Estates Co. Ltd and will work closely with the developer to attract new homebuyers at their Borey Sovannaphumi project.
The bank has committed initial funding of USD 1.5million to the partnership, allowing home buyers at Borey Sovannaphumi to borrow up to 70% of the value of their new property over a period of up to 20 years. New buyers will also benefit from BRED Bank’s excellent first year rate of only 6.99%.
Borey Sovannaphumi is located in the north-east of Phnom Penh between the Mekong and Tonle Sap Rivers, close to the Morodok Techo National Stadium, the Win-Win Memorial and the prestigious Garden City Golf Club. The borey offers an excellent mix of shop houses and luxury villas – some with their own swimming pool!
“This is another excellent opportunity for our bank and our customers,” said BRED Bank Cambodia CEO, Mr. Nicolas Hollanders. “It’s an exceptional development in a superb area of the city and we’re delighted to be working closely with the Parkco Estates team to promote property purchases at Borey Sovannaphumi.”
To find out more about home loans from BRED Bank Cambodia, call 1800 20 1234, speak to one of our Relationship Managers or ask at the Borey Sovannaphumi sales office.