ស្វែងយល់ពីរបៀបបង់ថ្លៃសាលាប្រចាំខែជាមួយអត្រាការប្រាក់ទាបដ៏ពិសេស!  - BRED Bank Cambodia
ការបង់ថ្លៃសាលាដែលមានតម្លៃសមរម្យជាងមុន ជាមួយនឹងការបញ្ចុះតម្លៃពិសេសលើអត្រាការប្រាក់របស់កម្ចីបង់រំលស់ ADVANCE របស់ធនាគារ ប្រេដ សម្រាប់ថ្លៃសាលា និងវគ្គសិក្សាកម្រិតខ្ពស់។
ជ្រើសរើសកម្ចីបង់រំលស់ ADVANCE ដែលអ្នកអាចបែងចែកការបង់ថ្លៃសាលាបាន។ អ្នកនៅតែអាចទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ពីការបញ្ចុះតម្លៃដែលផ្តល់ជូនដោយសាលារបស់កូនអ្នក ប៉ុន្តែអ្នកទទួលបានឱកាសក្នុងការបង់ថ្លៃសាលាជាប្រចាំខែជំនួសឱ្យការបង់ប្រាក់សរុបជាមុន។ ដើម្បីផ្ដល់អត្ថប្រយោជន៍កាន់តែច្រើនថែមទៀត យើងខ្ញុំបានបញ្ចុះអត្រាការប្រាក់មកត្រឹមតែ 15% នោះថ្លៃសាលារបស់អ្នកកាន់តែមានតម្លៃសមរម្យ។
ដើម្បីទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ពីកម្ចីបង់រំលស់ក្នុងអត្រាការប្រាក់ទាប អ្នកគ្រាន់តែសាកសួរដៃគូរបស់យើងខ្ញុំសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិត ឬប្រសិនបើគ្រឹះស្ថានអប់រំរបស់អ្នកមិនមានក្នុងបញ្ជីនោះទេ អ្នកគ្រាន់តែសាកសួរទៅកាន់ក្រុមការងារកម្ចីបង់រំលស់ ADVANCE សម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតដោយទូរសព្ទទៅកាន់លេខ 1800 20 1234 ដោយឥតគិតថ្លៃ ឬអុីម៉ែល advance@bredcambodia.com.kh ។​
គ្រឹះស្ថានអប់រំជាដៃគូរបស់យើងខ្ញុំដែលចូលរួមក្នុងការផ្តល់ជូននេះ
សាលាអន្តរជាតិ ម៉ាកសឹន
គ្រឹះស្ថានសិក្សាដែលផ្តល់ការអប់រំលំដាប់ពិភពលោកសម្រាប់កុមារអាយុចាប់ពី 1 ឆ្នាំ ដល់ 12 ឆ្នាំ ជាមួយនឹងបរិក្ខារដ៏ល្អឥតខ្ចោះ ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅផ្ទះលេខ 561 ផ្លូវ 1980 រាជធានីភ្នំពេញ។
សាលាអន្តរជាតិ ដឹហ្គីវីងទ្រី
សាលាអន្តរជាតិដ៏ល្អឯកផ្តល់ជូននូវកម្មវិធីសិក្សាដ៏ពេញលេញចាប់ពីថ្នាក់មតេយ្យរហូតដល់បឋមសិក្សា ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅផ្ទះលេខ 17 ផ្លូវ 71 បឹងកែងកង រាជធានីភ្នំពេញ។
សាលាវេស្ទើនអន្តរជាតិ
សាលាបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 2003 ដែលជាសាលាដ៏មានឈ្មោះល្បីល្បាញក្នុងការផ្ដល់ការអប់រំដល់កុមារចាប់ពីថ្នាក់មត្តេយ្យដល់ថ្នាក់ទី 12 ជាមួយសាខាទាំង 16 នៅរាជធានីភ្នំពេញ ក្រុងតាខ្មៅ និងខេត្តព្រះសីហនុ។
សាលា Authentic Advance Academy
ថ្នាក់រៀនដែលមានកម្មវិធីសិក្សាជាច្រើនប្រភេទរួមមានតៃក្វាន់ដូ ការរាំរបាំបាឡេ ការរាំចង្វាក់ហ្សូមបា មនុស្សយន្ត និងកម្មវិធីជាច្រើនផ្សេងទៀត ដែលមានអាសយដ្ឋានស្ថិតនៅផ្សារទំនើប Fun Mall ជាន់ទី 3 ផ្លូវលេខ 315 រាជធានីភ្នំពេញ។
វិទ្យាស្ថាន ខេមអេដ
វិទ្យាស្ថានផ្តល់ការអប់រំកម្រិតឧត្តមសិក្សាផ្នែកគណនេយ្យ និងហិរញ្ញវត្ថុ​ ដែលមានការទទួលស្គាល់ និងមានអាសយដ្ឋាន​នៅ​រាជធានី​ភ្នំពេញ។

Find out how to pay school fees monthly at special low-rates!
Paying school fees is more affordable than ever with our special, discounted rates on BRED Bank ADVANCE loans for school fees and higher education courses.
Choose ADVANCE and you can spread the cost of school fees. You can still take advantage of any discounts offered by your child’s school but you get the opportunity to pay monthly instead of paying everything up front. To help you even more, we’ve reduced our interest rate to just 15% to make the cost of school fees even more affordable.
To take advantage of these lower-rate loans, just ask one of our partners for details or, if your education provider isn’t listed, just ask the ADVANCE team for details by calling freephone number 1800 20 1234 or email [email protected]
Our educational partners taking part in this offer
Makson International Academy
World-class education provider for children aged 1 to 12 years with excellent facilities at 561, Street 1980, Phnom Penh.
The Giving Tree International School
Excellent international school offering a full programme from early years through to the end of primary school with a campus at 17, Street 71 Beoung Keng Kang, Phnom Penh.
Western International School
Established in 2003, this popular school caters to children from kindergarten to grade 12 and has 16 campuses around Phnom Penh and in Takhmao and Sihanoukville.
Authentic Advance Academy
Classes and camps for kids covering a wide range of extra-curricular topics from robotics to sports, science to dance based at Fun Mall, Third Floor, Street 315, Phnom Penh.