ធនាគារប្រេដ ខេមបូឌា បើកសម្ភោធសាខាទី ១៤  - BRED Bank Cambodia
ធនាគារប្រេដ ខេមបូឌា ប្រារព្ធពិធីសម្ពោធសាខាទី ១៤ នៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជាជាមួយពិធី សម្ពោធដែលមានវត្តមានភ្ញៀវកិត្តិយស VIP ជាច្រើនរូប។ នាយកប្រត្តិបត្តិថ្មីរបស់យើង លោក Nicolas Hollanders បានកាត់ខ្សែបូ និងទទួលស្វាគមន៍ភ្ញៀវមកកាន់សាខាកំពង់ចាមថ្មី របស់យើង ដែលជាសាខាថ្មីទី ៤ ដែលត្រូវបានបើកសម្ពោធដោយធនាគារប្រេដ ខេមបូឌា ក្នុងឆ្នាំនេះ។
លោក Nicolas Hollanders មានប្រសាសន៍ថា “ខ្ញុំពិតជាមានក្តីសោមនស្សរីករាយដែល បានចូលរួមពិធីសម្ពោធសាខាលើកទីមួយរបស់ខ្ញុំជានាយកប្រតិបត្តិនៃធនាគារប្រេដ ខេមបូឌា” ។ “ស្របពេលដែលសាខាកំពង់ចាមជាសាខាទី ១៤ ក្នុងប្រទេសកម្ពុជា និង ជាសាខាទី ៤ ដែលពួកយើងបានបើកសម្ពោធក្នុងឆ្នាំនេះ វាក៏ជាផ្នែកមួយនៃគម្រោង ពង្រីកសក្ដានុភាពរបស់យើងនៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា។ “​
សាខាថ្មីមានចម្ងាយតែ ២០០ មែត្រ ប៉ុណ្ណោះ ពីស្ពានដ៏ល្បីល្បាញ គីហ្សុណា ដែលស្ថិតនៅក្នុងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចកំពុងអភិវឌ្ឍយ៉ាងឆាប់រហ័ស។ តំបន់នេះដែរជាបណ្ដុំនៃអាជីវកម្មដូចជាកសិកម្ម ឧស្សាហកម្មកាត់ដេរ និងស្បែកជើង ក៏ដូចជាការកើនឡើងលើវិស័យផ្សេងទៀតដូចជា អាហារ និងភេសជ្ជៈ ឧស្សាហកម្មគ្រឿងបន្លាស់រថយន្ត និងគ្រឿងអេឡិចត្រូនិចផ្សេងៗ។
លោក Mr. Hollanders មានប្រសាសន៍បន្តទៀតថា​ “តំបន់កំពង់ចាមជាតំបន់ដែលមាន ការអភិវឌ្ឍយ៉ាងឆាប់រហ័សប្រចាំខេត្ត” “ក្រុមការងារដ៏ឆ្នើមរបស់យើងប្រចាំនៅសាខានេះ នឹងត្រៀមរួចជាស្រេចសម្រាប់ផ្តល់ជូននូវសេវាដ៏ពិសេស និងមានភាពបត់បែនទៅតាម តម្រូវការរបស់អាជីវកម្ម និងបុគ្គលម្នាក់ៗនៅក្នុងសហគមន៍ដ៏ល្អអស្ចារ្យនេះ។ ”

BRED Bank Cambodia celebrated the launch of its 14th branch in the Kingdom with a Grand Opening attended by a host of local VIPs. New Chief Executive Officer, Nicolas Hollanders cut the ribbon and welcomed guests to the new Kampong Cham Branch which is the fourth new branch to be opened by BRED Bank Cambodia this year.
“I’m delighted to have attended my first branch opening as Chief Executive of BRED Bank Cambodia,” said Mr. Nicolas Hollanders. “While Kampong Cham becomes our 14th branch in the Kingdom, and the fourth we’ve opened this year, it’s all part of our ambitious plans to really grow here in Cambodia.”
The new branch is located just 200 metres from the famous Kizuna Bridge in an area that has been designated for rapid economic development. The district has a strong base of businesses from the agricultural, garment and footwear industries with growing interest from other sectors such as food and beverages, motor vehicle parts manufacturing and industrial electronics.
“The Kampong Cham area is a rapidly developing part of the country,” said Mr. Hollanders, “and our exceptional team at the branch is ready to offer our distinctive, personally-tailored services to both businesses and individuals in this exciting community.”