ធនាគារ ប្រេដ បានចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រៀងភាពជាដៃគូសហការជាមួយក្រុមហ៊ុន TF Motors (Cambodia) ដែលជាក្រុមហ៊ុននាំចូលផ្តាច់មុខរបស់រថយន្ត MG ដ៏ល្បីល្បាញនៃចក្រភពអង់គ្លេស។
ប្រេន MG គឺជាប្រេនដ៏ល្បីបំផុតមួយនៅក្នុងឧស្សាហកម្មរថយន្ត ដែលមានប្រវត្តិល្បីល្បាញតាំងពីឆ្នាំ 1924 មកម្ល៉េះ។
ក្រុមហ៊ុន TF Motors ផ្តល់ជូនអតិថិជននូវជម្រើសរថយន្ត MG ដែលប្រើប្រាស់អគ្គិសនី និងប្រេងសាំងជាច្រើនប្រភេទ ដោយចែកចាយទាំងនៅក្នុងទីក្រុងភ្នំពេញ ខេត្តសៀមរាប និងខេត្តបាត់ដំបង។
ឥឡូវនេះអ្នកអាចទទួលបានហិរញ្ញប្បទានសម្រាប់ទិញរថយន្ដ MG ថ្មី ជាមួយនឹងអត្រាការប្រាក់ឥណទានពិសេស ក្រោមកិច្ចព្រមព្រៀងភាពជាដៃគូសហការនេះ។ អតិថិជនអាចស្នើសុំឥណទានបានរហូតដល់ 90% នៃតម្លៃរថយន្តក្នុងរយៈពេលវែងរហូតដល់ 7 ឆ្នាំ ហើយនឹងទទួលបានអត្ថប្រយោជន៍ពីអត្រាការប្រាក់ដ៏ទាប និងមានភាពប្រកួតប្រជែងត្រឹមតែ 8% ប៉ុណ្ណោះ!
លោក Nicolas Hollanders នាយកប្រតិបត្តិធនាគារ ប្រេដ បាននិយាយថា ” ក្រុមហ៊ុន MG គឺជាប្រេនរថយន្ដដ៏ល្បីបំផុតមួយនៅអឺរ៉ុប ជាពិសេសរថយន្ដប្រើអគ្គិសនី ហើយយើងខ្ញុំមានសេចក្តីសោមនស្សរីករាយដែលបានសហការជាមួយក្រុមហ៊ុន TF Motors (Cambodia) ដើម្បីឲ្យអតិថិជនរបស់រថយន្ដ MG កាន់តែមានភាពងាយស្រួល ” ។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីក្រុមហ៊ុន MG នៅប្រទេសកម្ពុជា សូមចូលទៅកាន់គេហទំព័រ mgcambodia.com ។ ចាប់ផ្តើមដាក់ពាក្យស្នើសុំឥណទានរបស់អ្នកនៅថ្ងៃនេះ សូមចុចទីនេះ ឬធ្វើការពិភាក្សាជាមួយប្រធានផ្នែកទំនាក់ទំនងនៅតាមសាខាធនាគារ ប្រេដ នីមួយៗ។

BRED Bank has signed a partnership agreement with TF Motors (Cambodia), the exclusive distributors of the iconic British motoring marque, MG.
With a history stretching back to 1924, MG is one of the best-known brands in the car industry.
With dealerships in Phnom Penh, Siem Reap and Battambang, TF Motors gives customers access to the full range of exciting electric and petrol vehicles offered by the MG brand.
As part of the agreement, potential customers can now fund the purchase of new and demonstrator MG models with a special rate loan. Customers can borrow up to 90% of the vehicle’s value over as long as 7 years and will benefit from extremely competitive interest rates as low as just 8%!
“MG is one of Europe’s most iconic motoring brands, especially in the electric vehicle segment” said BRED Bank CEO, Mr. Nicolas Hollanders, “and we’re delighted to be working with our partners at TF Motors (Cambodia) to make MG ownership even more accessible to customers.”
For further information on MG in Cambodia, visit mgcambodia.com. To start a loan application today, click here or speak to a Relationship Manager at any BRED Bank Cambodia branch.